Anasayfa / Genel / Kalıcı Dövme Tattoo Removal

Kalıcı Dövme Tattoo Removal

falkenhamtattooKalıcı Dövmeleri Çıkarmaya yardımcı olmak için Kullanılan Dr Falkenham Marka Dövme Tattoo Removal ile Sadece Mürekkep ile yapılan Dövmelerinizi silmeye yardımcı olur

Makine Dövmesi :Makine ile Profesyonel şekilde dövme sanatçısı tarafından ve orijinal mürekkep kullanılarak yapılan dövmelerdir.

El Dövmesi :El ile yapılan makine kullanılmayan ve çini mürekkebi, rothing mürekkep, kalem mürekkebi ile profesyonel eller tarafından yapılmayan dövmelerdir.

Yeni Yapılan Bir Haftalık Dövmelerde Kullanılamaz !

Sadece Makine ile yapılmış Renkli Kalıcı Dövmeler ile, El yapımı dövmeler için Tattoo Removal kullanılır.

 

 yt1Klinik Testleri 2013 Yılında Yapılmıştır.

Mürekkep kullanmadan sadece plastik külü, Sigara Külü ile yapılan Dövmeler de kullanılması tavsiye edilmez.

Dövmeniz Rotring Mürekkep ile , Çini Mürekkebi ile, ya da Kalem Mürekkebi gibi Mürekkepler kullanılarak  yapılmış ise Kullanabilirsiniz. El ile ya da Makine ile yapılan dövmeler de Güvenle kullanılabilir.

Kremin cildi yakma, Kızarıklık yapma gibi etkileri yoktur.

placeit (1)

Cildi tahriş etmez.  Krem Cilt altında bulunan mürekkebi yumuşatarak dağıtır, dağılan özelliğini yitiren mürekkep cilt tarafından gözeneklerden dışarı atılır.

Sabah ve Akşam şeklinde iki kez Dövme olan bölgeye uygulanır. Dövme olan bölgeye kremi sürmeden önce Cilt sıcak su ile yıkanır yumuşatılır, Sıcak su etkisi ile açılan gözenekler sayesinde Uygulanan krem daha hızlı emilir.

Orta kalitede bir mürekkep ile yapılmış dövmelerde 10- 12 gün içinde Mürekkep yumuşar,  yumuşayan mürekkep soluklaşarak ciltten atılmaya başlar. Dövme Tattoo Removal Bitene Kadar Ara vermeden kullanılması Tavsiye Edilmektedir.

dovme-sildirme

Profesyonel dövmecinin tanımı

Dövme yapma hijyen kuralları dahilinde profesyonel teçhizat ve dövme makinesi kullanarak, dövme yapan, yasal ve sanatsal olarak mesleki yeterliliğe ulaşmış, bir dövme stüdyosunda (salonunda) çalışan ve para karşılığı dövme yapma hizmeti veren kişi profesyonel kişilerdir.

KİŞİDEN KİŞİYE CİLT YAPISINA GÖRE GÜN SAYISI DEĞİŞİM GÖSTEREBİLMEKTEDİR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir