Anasayfa / dövme sildirme / Dövme Silme Kremi Eczane

Dövme Silme Kremi Eczane

Dövme Silme Kremi Eczane

Dövme silme kremi dövmenin tek acısız şekilde silinmesini sağlayan üründür. Bunların yanı sıra lazer dövme sildirme şekilleri de vardır ama kesin sonuç sunmamaktadır. Bu çeşit lazer ışınlarına maruz kalan cilt ilerleyen safhada cilt kanserin yol açan durumlarla karşılaşır.

 

Dövme Silme Yöntemleri

Bu yöntemde lazer ışınları Q- switched Nd:YAG ve picosure lazer cihazlarıyla dövmede uygulanan boyanın cinsi ve rengine göre değişim göstererek belirlenen farklı dalda boylarıyla dövmenin olduğu doku bölgesini acı çektirerek yakarak, silinmesini sağlamaya çalışır.

dövme silme yöntemleri

Her renk tonunun, siyah ve tonlarında ya da renk olarak siyahın dışındaki renklerde deriye nüfus etme biçimine bağlı olarak, lazer dalgalarının boyu ve dalga gücü belirlenir. Buda dövmeye olan etkisinin bağlı oluşunu gösterir. Çoğunlukla siyah tondaki dövmeler iğne izi kalacak şekilde silinme gerçekleştirirler ama ciltte iğne izleri ve gölgeler kalır. Dövme silme işlemi en pahalı hatta aşırı pahalı yöntem lazer yöntemidir. Doğru kişilerin yapmaması sonucu cilt tamamen tahribata uğrayarak zarar görür bu hiçbir insanın istemeyeceği bir oluşumdur. Alerjik yada korunaksız cilt yapıları bulunur. Genellikle aşırı beyaz tenli ciltler daha hassastırlar.

Dövme Silme Kremi Kullananlar

Kullanan kişiler memnuniyeti üzerine bu kremin satışı Avrupa piyasasında satış olmaktadır. Türkiye ye piyasaya giriş sürece biraz zorlu şartlarda gerçekleşmiştir. Dövme Silme Kremi İnsanlar olumlu yorumlarla ne kadar etkili bir ürün olduğunu ortaya koymuşlardır.

Dövme Silme Kremi Nerede Satılır

Dövme silme kremi eczanelerde bulunmamaktadır. İnternet üzerinden güvenilir sitelerde satılmaktadır.

dövme silme kremi eczane
dövme silme kremi eczane

Dövme silme kremi bu hassasiyeti ortadan kaldırır. Dermabrazyon dövme silme işlemesi vardır. Uygulama sırasında cilt zımparalanma işleminin yoğun olduğundan cilt aşırı hasar görür dövmeden fazla cilt yara izi ile kaplanma oranı yüksektir. Cildin yapılmadan önce uyuşturulmuş olması acı çekmenizi ortadan kaldırmış olur ama sonrası acı çekme durumunda ağrı kesici kullanılması önerilir. İz bırakması kesin gözüyle görülür.

 

 

Tca Dövme Silme

Dövme silme kremi her mevsim uygulanabilir. Tca dövme silme işlemi mevsimseldir. Sürekli uygulamasını yapmak için nötralize sıvı uygulaması yapılması gerekir. Oranları farklı şekilde olan bu asit maddesi yanlış kullanımda ciltte yanık izi bırakır. Bu şekilde bir durumla karşılaşmamak en iyi yöntem kremle dövme silme yöntemi olduğu açıktır. 50 oranında silinmeye başlanacağı söylenen bu tca asit dövme silme yöntemi 8 ile 12 ay arasına uzayabilecek kadar zaman biçilir. Kısa süresi ve acısız çözüm için kremle uygulama yapılması doktorlarca tavsiye edilir. Süreç olarak zamandan kar etmek ver sonuca ulaşmak o kadar da zor olmadığı açıktır ve önerilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir