Anasayfa / Genel / Dövme Silme Kremi Ekşi

Dövme Silme Kremi Ekşi

Dövme silme kremi ekşi sözlükte başlık olarak açıldığında gördüm ilk kez. Daha sonra bu kremi araştırmaya başladım. Bilindiği üzere dövme silmek, dövme yaptırmaktan çok daha maliyetli bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Hatta halk arasında “dövme yaptırmak için paran varsa yaptırırsın dövme sildirmek için zengin olman gerekir” sözü dolanıp durur. Sözlükte okuduğuma göre çok maliyetli binlerce lirayı bulabilen bu işlemi yapabilen bu krem oldukça fiyatı iyiydi. Bir çok yazı, makale okudum bu krem ile ilgili. Kullanıcılara ulaşmak maalesef çok zordu. Sadece fotoğraflar ve yorumlar vardı. İnternette renews dövme silme kremi ni buldum. Ve artık bu markaya odaklanıp araştırmaya başladım.

dövme silme kremi ekşi
dövme silme kremi ekşi

Dövme silme kremi ekşi de başladığım bu araştırmaya Renews krem ile devam ettim. Sitede yeterince açıklayıcı bilgiler var. Özellikle uzman tv’de ki doktorlar ve haber sitelerinin referansları çok hoşuma gitti ve iyice inandım kreme. Çünkü bir o kadar fazla da kötü konuşan lazer ile silme firmaları var. Haklı olarak rekabet yapan firmalar da iyi şeyler söylememişlerdi ama burada gerçek kullanıcıların yorumlarını okuyup bende ürünü almadan fikirlerimi ve sorularımı yazdım. Bir çok soruma cevap aldım. Krem ile bilgiler açık açık yazılmış içeriği, nasıl kullanılacağı, renews dövme silme kremi nedir hepsi ayrı şekilde çok net açıklanmış. Üstelik canlı desteği ile de anında sorularınıza cevap bulabilmeniz muhteşem.

Gerekli bilgileri aldıktan sonra hemen sipariş formuna yöneldim. Yine de güvenmeyip telefonla arayarak hem tekrar bilgi alıp hem de siparişimi verdim. Ücretsiz kargolu ve aynı dedikleri fiyat ile sadece ürün bedelini kapıda kredi kartı ile ödedim. Ürün sitedeki fotoğraflarla görsellerle aynı geldi. En çok korktuğum buydu. Resimdeki ürünle aynı ürün gelmez diye çok tedirgindim. Korkarak sipariş vermiştim. Güzel paketlenmiş ve kutulu ve faturalı geldi ürünüm. Üstelik birde gizli paket şeklinde gönderilmiş. İçerisinde kullanım talimatı temizleme mendili ve kullanım materyalleri ile çok düzenliydi. Kremi uygulamaya başlayalı 10 gün oldu. Şu an günde iki kere uygulamaya başladım ve yavaş yavaş mürekkep azaldı. Sanırım 40 gün olmadan iz kalmadan tamamen silinecek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir