Anasayfa / dövme silme kremi / Dövme Silme Kremi Gerçek Mi

Dövme Silme Kremi Gerçek Mi

dövmesilmeyöntemi
dövme silme kremi gerçek mi

Dövme silme kremi gerçek mi sorularının yanıtı olarak birden fazla açıklama yapan insan olmuş ama işin açığı bu durumun kişiden kişiye değişmesidir. Bu değişimler cildin ton rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Dövme günümüzde kendini ifade etme biçimi olarak görülebilmektedir. Dövme  günümüzde kendini ifade etme özgürlüğünü yansıtan bir sembol olarak görülmektedir. Dövme Silme gereksinimi, ilerleyen yaş ya da yaşanmışlıklardan sonra negatif çağrışımlara neden olduğu için pek çok kişi bu çalışmaları sildirme yoluna gitmektedir. Türkiye toplumu dövmeye karşı çıksa da bir çok insanımızda dövme bulunmaktadır ve bu oran gün geçtikçe daha da aratmaktadır. Birçok lazer cihazları ya da IPL denilen ışık sistemleri ile silinmeye çalışılmaktadır. Uygun olmayan lazer kullanımı sonucu bu bölgede hem dövmeyi silmeyip  hem de yanık yarası gibi kötü bir iz kalmaktadır. Bu yüzden silme işlemi uygulatmadan önce uygulanacak lazerin uygunluğu kontrol edilmeli yoksa telafisi zor sonuçlar doğabilmektedir.

Dövme silme kremi gerçek mi dövme boyasının rengi; Siyah ve kırmızı renk tamamen çıkar. Yeşil ve mavi gibi renklerin büyün oranda rengi açılır, tamamen de çıkabilir, ama çıkma garantisi olmaz.

Lazer ışınına duyarlılığı; Dövmede kullanılan boya türleri farklılık gösterebilir. Boya türlerinin lazer ışınına duyarlılığı farklıdır. Kimi dövme 1 seansta çıkarken kimi dövmelerde 10 seansa uzayabilir.

Dövmede kullanılan boyanın koyuluğu ve boyutu ; Dövme ne kadar büyükse ya da dövme boyası ne kadar cilt içinde yoğunsa seans sayısı da orantılı olarak artar. Soluk ve küçük bir dövme seans sayısı çok daha az olabilir.

Dövmeyi yapan ; Dövmeyi kişi kendi ya da arkadaşı bile yapabilir ya da profesyonel bir dövme sanatçısı da yapabilir. Amatör dövmeler kolay çıkarken profesyonel dövmeler daha geç çıkar.

Dövme silme kremi gerçek mi yukarıdaki yazımızda biraz da olsun  bahsettik. Bunun sonucu dövme yapılması kadar silinmesinin de zor olduğunun kanıtıdır. Dövme yapılış şekli boyası kalitesi çözümün kolay yada zor olacağını belirterek çözümü kapı açar.  Kullanım şekli dövmenin Ciltte uygulanacak bölge gözeneklerin açılması amacı ile temizlenmektedir, temizlenme sonucu cilt üzerinde bulunan toxinler atılmış olur. Bu işlemden sonra disk pamuk yardımı ile kalın bölgelere ince detaylı bölgelere ise çöp pamuk yardımı ile uygulama yapılır. (Eldiven takınız) Aradan 1 saat sonda içerisinde steril mendil ile temizlenmesi yapılır. Bu uygulama 10 gün süre ile yapılır. 11. Gün günde 2 defa uygulanmasına devam edilir.(1 er saat sonra cilt temizlenir.) 26 günde net çözüm sunar.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir