Anasayfa / Genel / Dövme Silme Kremi Nasıl Kullanılır ?

Dövme Silme Kremi Nasıl Kullanılır ?

Dövme silme kremi nasıl kullanılır sorusunun cevabını anlatacağız bu yazımızda. Öncelikle unutmayın ki dövme yaptırmayı düşünüyorsanız ve daha yaptırmadan dövme silme yöntemlerini araştırıyorsanız hemen vazgeçin. Çünkü sildirme maliyeti yaptırmanın neredeyse onlarca katını bulabiliyor. Bunun için zengin bile olmanız gerekiyordu eskiden. Fakat Renews dövme silme kremi artık Türkiye’de satışı aktif bir şekilde. Üstelik ürünü ulaşmak sipariş vermek çok kolay ve fiyatı oldukça uygun. Tanıtım fiyatı ile Türkiye piyasasına giren Renews krem şu sıra oldukça revaçta dövme silme yöntemleri arasında. Krem tercih edilmesinin bir çok sebebi var elbette. Bunların başında maliyeti en düşük olması geliyor tabi ki. Daha sonra da bu yöntemin gündelik hayatını etkilemeden uygulanması geliyor.

 

Dövme Silme Kremi Nasıl Kullanılır
Dövme Silme Kremi Nasıl Kullanılır

Ürünü teslim aldıktan sonra içerisinde kullanma talimatı ile geliyor. Çok basit bir uygulanması vardır. Dövme silme kremi nasıl uygulanır diye sorarsanız öncelikle silinmek istenen dövmenin olduğu bölüm temizlenmelidir. Bu temizleme esnasında buhar etkisi ve ya sıcağa yakın bir su ile ciltteki gözenekleri açarsanız kremin deri altına işlenmesi çok daha kolay olur. Bu sayede dövmenizin silinme süresi daha da kısalır. Fakat dikkat edin buhar etkisi yapayım derken o bölgeyi ağır bir tahribata uğratmayın. Yara oluşumuna çok yatkın olur. Ciltteki gözeneklerde açıldıktan sonra eldiveni takıp dövmenin üzerini kaplayacak kadar dövme silme kremini sürün. Sürülen bölgede cilt kremi emene kadar masaj yaparak yedirin. Kremi tamamen yedirdikten bir saat sonra yıkayacaksınız.

Kullanımı oldukça basit okuduğunuz gibi. En sevilen yönlerinden olan gündelik hayatınızı hiçbir şekilde olumsuz etkilemiyor. Kullanmaya başladığınız ilk 10 gün günde bir kere uygulama yapmanız gerekiyor. 10 günden sonra günde iki kere uygulama sayısına çıkmanız, sabah akşam uygulama yapmanız lazım. Günde sadece 15 dakikanızı ayırarak dövmelerinizden kurtulmanız mümkün. Ama unutmayınız ki her ciltte etkisi farklıdır. Farklı ciltlerde silinme süreleri değişebiliyor. Dövme silme kremi nasıl kullanılır sorunuza cevap vermeye çalıştık. Diğer dövme silme yöntemlerini unutabilirsiniz. Hem maliyet hem uygunluk açısından cilde zarar vermeden kolaylıkla dövme silen bu yöntem ile dövmelerinizi iz kalmadan silebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir