Anasayfa / dövme sildirme / Dövme Silme Kremi Fiyatı

Dövme Silme Kremi Fiyatı

Dövme silme kremi fiyatı piyasada ucuz şekilde satılan bu krem daima çözüm odaklı olmuştur. Dövme yaptırdıktan kısa bir süre sonra silme gereği duyulabilir. Bunlar arasında bir çok neden vardır. Dövme silmek yaptırmaktan daha zor bir işlemdir hemen aynı gün bir sonuç alamazsınız. Bu işlemler arasında dövme silme kremi ile lazer sildirme, zımparalama, tuz ve kimyasal peeling , cerrahi olarak silme işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin hepsi yapılma yöntemleri farklı ve çeşitli maliyetlere yol açar. Kimyasal peeling silme işlemi derinin asit maddeleri sayesinde yüzeyin soyulma işlemine maruz kalmasını sağlar. Birden fazla peeling çeşidi vardır. Dövme için kullanılan en iyi peeling Tca dır. Bu peeling cilde derin şekilde yapılarak daha derin bir yanma sağlar ve kabuklanma ona göre yüksek olur. Cildin kendine gelme süresi uzundur dövme silinmesi bir seneye kadar uzayabilir.

dövme silme kremi fiyatı
Dövme silme kremi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dövme silme kremi fiyatı sözlükte bazı yorumlarda anlatıldığı gibi lazer tedavisinde de detaya girilmiş. Bu işlem insanların daha çok aşina olduğu bir işlemdir. Fakat avantajları olduğu kadar olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Tüm renkler aynı şekilde çıkartılamaz lazer tedavilerde. Siyah rengi kolay çıkarılsa da iğne izi şeklinde izler kalabilir. Renkli olan dövmeler ise çıkarılması neredeyse imkansızdır. Lazer ışını dövmenin üzerine toplu şekilde gönderilir ve silinme işleminin başlamasını sağlamaktadır. Dövme bulunan hücreler lazer ışınına maruz kalarak soluklaşma başlamış olur ama cilt yanma işlemi gerçekleştirerek iz kalma oranı yüksektir. Ayda 1 şekilde 6 ile 8 seans arası sürebilir. Zorunlu yapılmasını gereken hususlar vardır. İşlem yapılmadan önce 10 gün kadar güneşlenme ve solaryum işlemine gidilmemesi gerekir. Silme işlemi yapılan alan su ile temastan kaçınılıp güneşten korunmalıdır. O bölgeye günde 2 defa şekilde nemlendirici uygulaması yapılmalıdır. Evde dövme silme bazı insanlar tuz ile deneyebilmektedir. Tuzlu suyu dövme bulunan bölgeye şırınga ile enjekte edilerek yapılır aşırı yakma ve tahrip yapar.

 

Dövme silme kremi fiyatı

 

dövme bulunan bölgeye krem uygulaması yapılır. Krem emilimi geçekleşene kadar ciltte bekletilir. Sonucunda renk pigmentleri dağılma reaksiyonuna girerek parçalanma işlemine geçiş sağlamış olur. Bu kremler piyasada orijinal şekilde olup ve ucuz şekilde dövmelerinizi silmenizde net çözüm sunar. Cerrahi yöntem ile dövme sildirme işlemi kesici alet tarafından dövme bulunan bölge kesilerek üzerine yeni deri dikilmesi ile oluşur. Dövme izi yerine dikiş ve yara izi ortaya çıkar daha kötü bir görünüm sunar.
Dövme Sildirme

Dövme Silme Kremi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir